WB951WC8NW-6V-48V-I
Product Search
SKU
WB951WC8NW-6V-48V-I
Image
WB951WC8NW-6V-48V-I
Category
Light Bulbs > LED
Description
6V - 48V 10MA T3-1/4 WEDGE LED SINGLE CHIP WHITE