WB871WC12NW-28V/10-I
Product Search
SKU
WB871WC12NW-28V/10-I
Image
Category
Light Bulbs > LEDDescription
0.28W T1-3/4 STARLED WEDGE 28V 0.88"MOL 10MA SOFT WHITE