TCP-LED12P30SD30KNFL
Product Search
SKU
TCP-LED12P30SD30KNFL
Image
TCP-LED12P30SD30KNFL
Category
Light Bulbs > LED
Description
12W PAR30S LED MED 3000K 82CRI DIMMABLE 120V 25DEG 25000HR =75W DIMMABLE 120V 25DEG 25000HR =75W
Vendor
Vendor
TECHNICAL CONSUMER PRODUCTS IN
Vendor Product Code
LED12P30SD30KNFL
UPC
Spec Sheet
PDF
Price
Signup for eStatus to view pricing when browsing products on our website.
* E-status is a service which is offered only to Electrical Wholesale and Resale Customers.
Warehouse Onhand
Availability
Out of stock
Warehouse Onhand
Santa Ana, CA 0
Bethlehem, PA 0
Total 0
Product Substitutes
Product Vendor Santa Ana, CA Bethlehem, PA
TCP-LED12P30SD30KNFLB
12W PAR30S LED MED 3000K 82CRI DIMMABLE 120V 25DEG BLACK =75W DIMMABLE 120V 25DEG BLACK =75W 3.5"MOL 3.8"DIA