SMFF381WC1-5V/15-NC
Product Search
SKU
SMFF381WC1-5V/15-NC
Image
Category
Light Bulbs > LEDDescription
15mA FLAT-TOP T1 ULTRA-RED 660nm LED SUB-MIDGET FLANGE BASE 5V SINGLE CHIP WATER CLEAR NEGATIVE CENTER L 0.40" D 0.16"